Moc Wedla inspiruje od ponad 160 lat.Zachęca do odkrywania go na nowo. Jesteś gotów tworzyć go razem z nami? Zatrudniamy młodych, którzy największy zapał pragną zainwestować
w rozwój siebie i Wedla oraz doświadczonych, którzy mają w sobie
odwagę i sprawczość wyznaczania nowych kierunków z prawdziwą
ikoną polskich marek
Dołącz do nas
Jestem Wedel w tym co robię Oto idea, jaka przyświeca nam na co dzień. Wieloletni sukces naszej marki jest wynikiem zaangażowania budujących go ludzi. Choć nie zawsze wszystko idzie jak z płatka, „wymyślam i wdrażam’ to motyw przewodni naszej przedsiębiorczości. Przywództwo widzimy jako zarażanie zapałem, niezależnie od stanowiska. Z odwagą przyjmujemy wyzwania i otwarcie stawiamy je sobie nawzajem. Tak właśnie współpracujemy, by wzmacniać siłę Wedla. A moc marki znanej od pokoleń zobowiązuje.
Piotrek Specjalista Telekomunikacji -> Kierownik Sieci Komputerowych i Telekomunikacji -> Kierownik Obsługi Informatycznej -> Kierownik IT Kiedy dołączyłem do Wedla, pierwsze menadżerskie doświadczenia miałem już za sobą, ale dopiero tu stanąłem przed prawdziwymi wyzwaniami, które wpłynęły na rozwój moich umiejętności i osobistych kompetencji. I chociaż w pierwszym tygodniu pracy zagubiłem się w fabryce, teraz ten biznes nie ma przede mną żadnych tajemnic.

Od 2010 roku, gdy staliśmy się niezależni od korporacji, mam przyjemność tworzyć od podstaw i doskonalić usługi informatyczne – od systemów bezpieczeństwa począwszy, a na rozwoju systemów biznesowych, obsługujących wszystkie procesy, skończywszy. Tu zrozumiałem, że zawsze da się radę! Wystarczy determinacja i umiejętność wspólnego rozwiązywania problemów, by dostarczać nową jakość. Ciągle się uczę, teraz nawet więcej niż kiedyś.
Witek Kierownik logistyki -> Kierownik zakładu -> Dyrektor łańcucha dostaw -> Dyrektor rozwoju strategii -> Dyrektor Zarządzający Moja czekoladowa przygoda trwa już nieprzerwanie 20 lat. Któregoś razu koleżanka zapytała: co ty wiesz o Wedlu? Wtedy zbagatelizowałem to pytanie. Dziś wiem, jak ważne ono było - Wedel ma w sobie coś intensywnego i wyjątkowego. To nie tylko marka, ale także część historii naszego kraju. Nasz nowy właściciel kontynuuje to, co zaczęli Karol, Emil i Jan Wedlowie – zaszczepia pasję do prawdziwej czekolady. Ja tę pasję obserwuję w ludziach, którzy przełamują stereotypy i nawyki – to sprawia mi największą frajdę. Szukam we współpracownikach przedsiębiorczości, pozytywnej energii i zdolności do obalania przeszkód. Trzeba działać, nie ma co marnować czasu. Wedel może tak wiele.
Agnieszka Praktykantka w administracji -> Specjalista zakupów opakowań ->Specjalista logistyki ->Specjalista koprodukcji -> Kupiec Praca w Wedlu to spełnienie mojego marzenia. Jako dziecko przyjeżdżałam z tatą do sklepu czekoladowego i marzyłam, by zostać tu na zawsze. Tak więc jestem, a tata wzbudził we mnie dumę i chęć pracowania tak, by dla kolejnych pokoleń tworzyć wspaniałe miejsce pracy. Wspaniałe, czyli takie, w którym jest świetna atmosfera. Tu zaś panuje klimat idealny– może to dzięki endorfinom, które wyzwala czekolada? A może to zasługa tego, czym się zajmuję, czyli zakupów? Wprost wymarzona praca dla kobiety :)
Małgosia Stażystka w analizach biznesowych -> Inżynier jakości -> Specjalista Obsługi Klienta i Sprzedaży Pomysł na odbycie stażu w Wedlu związany był bezpośrednio z kierunkiem moich studiów - technologią żywności. Wśród studentów firma postrzegana była jako miejsce intensywnego rozwoju – zawodowego i osobistego. Tak jest do dzisiaj. Tu nauczyłam się, jak ważna jest praca zespołowa i nastawienie na wspólny cel. Szczególnie cenny jest fakt, że moja praca realnie przekłada się na sukcesy innych osób. Codzienne obowiązki są okazją do budowania pozytywnych relacji z klientami. To daje mi ogromną satysfakcję i energię do dalszego rozwoju.
Adam Stażysta w analizach biznesowych ->Inżynier jakości -> Specjalista Zarządzania Jakością Początki były trudne lokalowo że się tak wyrażę. Odbywał się wtedy kapitalny remont zakładu na Zamoyskiego, więc pracowaliśmy w biurach zaaranżowanych w halach fabrycznych starej fabryki Państwowych Zakładów Optycznych. Zapamiętałem wszechobecny gwar i kolejkę do ekspresu do kawy I przekonałem się, że Wedel to nie tylko czekolada, ale przede wszystkim ludzie. To oni mnie wsparli, gdy zupełnie zielony prowadziłem projekt optymalizowania procesów mycia linii produkcyjnych. I także oni oraz sama firma wspierają mnie w działaniach charytatywnych, które realizuję na rzecz dzieci z domów dziecka.
Anita Pracownik administracji i student -> Specjalista obsługi klienta w fabryce w Bielanach Wrocławskich -> Kierownik Obsługi Klienta w Warszawie Pracuję z 7-osobowym zespołem. Jego energia i kreatywność motywuje mnie do obalania własnych ograniczeń i koncentracji na rozwiązaniach, nie problemach. Obawiałam się, że trafię do wyprasowanego, garniturowego matrixa korporacji. Tymczasem każdy ma tu przestrzeń do własnej ekspresji i twórczości, a to motywuje i wyzwala nową energię! Praca w Wedlu to prawdziwe tango, a mnie nieustannie chce się tańczyć :)
Damian Specjalista mikrobiolog -> Specjalista Planowania Materiałowego W najśmielszych snach nie śniłem, że od efektywności mojej pracy będzie zależeć to, czy linia produkcyjna pracuje, czy stoi. I choć praca jest niezwykle dynamiczna i wymaga elastyczności i umiejętności wychodzenia z niejednej opresji, to właśnie ona daje mi dziką dozę satysfakcji. I ludzie, z którymi pracuję. Wszystko to sprawia, że codziennie rano uśmiech gości na mojej twarzy pomimo, że nie lubię wstawać o poranku :)
Magda Praktykantka w laboratorium fizykochemicznym -> Inżynier jakości ->Lider zespołu produkcyjnego -> Specjalista Eksportu Moje pragnienie rozwoju trafiło w Wedlu na niezwykle podatny grunt. Wakacyjna miłość na praktykach przerodziła się w trwałe uczucie z wzajemnością :). Uczę się tu samodzielności i współpracy jednocześnie. Cudownie jest uruchamiać nowiuteńką, mega nowoczesną linię produkcyjną, a chwilę potem wysyłać w świat prawdziwą czekoladę. Dosłownie w świat, bo teraz pracuję w zespole eksportu i z dumą razem z kolegami prezentujemy nasz skarb egzotycznym klientom.
Basia Stażysta w badaniach i rozwoju -> Młodszy Technolog Praca w Wedlu to przywilej. Jestem silnie związana emocjonalnie z tym, co robię – kocham to! Efektem tej miłości są czekoladki Wedlove, do których opracowałam recepturę. To mój pierwszy poważny sukces Poza tym cały czas się uczę. Każdy dzień przynosi sytuacje, które rozwijają moją kreatywność i nakręcają do działania. Wiem, że dam radę - mam wokół siebie wspierających ludzi.
Kasia Stażysta technolog -> Technolog To jest wymarzone miejsce pracy. Tu się rozwijam, sprawdzam swoje możliwości. Odwdzięczam się niezwykle silnym zaangażowaniem we wszystko, co robię. I przede wszystkim mocno wierzę w to, że to Wedel produkuje najlepszą czekoladę :). Uwielbiam swoją pracę, a największą satysfakcję sprawia widok produktu na sklepowej półce, nad którego rozwojem pracowałam.
Kasia Stażysta w finansach -> Analityk finansowy -> Młodszy Kontroler Finansowy Wielowymiarowe analizy, planowanie i raportowanie finansowe to mój konik. Na studiach pracowałam w firmie badającej rynek i konkurencję, jednak rozpoczęcie kariery w finansach było strzałem w dziesiątkę. Ja daję Wedlowi swoje zaangażowanie i ciężką pracę. W zamian zyskuję praktyczną wiedzę, doświadczenie, cenny rozwój i wynagrodzenie, z którego finansuję podróże po świecie.
Lech Analityk CatMan -> Specjalista analiz biznesowych -> Specjalista rozwoju kategorii -> Kierownik rozwoju marek Polska -> Kierownik Rozwoju Marek Polska i Eksport Miałem tu być na kilka miesięcy, by wesprzeć proces zarządzania kategorią, a jestem już 7 lat! I mogę powiedzieć jedno: Wedel to pasmo inspirujących wyzwań. Dla mnie najważniejsze z nich to transformacja z korporacji w niezależny biznes, w pełni odpowiedzialny za ukochaną markę Polaków. W Wedlu wychodzisz poza schematy i jeśli jesteś w pełni zaangażowany, zyskujesz nieograniczone możliwości rozwoju i pracy z prawdziwymi pasjonatami. Uwielbiam adrenalinę i tu mam ją każdego dnia!
Monika Kierownik produktu -> Kierownik Marki Ptasie Mleczko® W Wedlu jedynym słusznym sposobem działania jest… działanie. Jestem tu po to, by robić rzeczy niemożliwe. Mam przyjemność być częścią zespołu, który doprowadził do szczęśliwego finału ważny dla marki projekt pod wdzięczną nazwą „Nieśmiertelny” – baaardzo długo opierał się wdrożeniu, a nam się udało Realny wpływ na rzeczywistość daje mi ogromną satysfakcję. Jednak to, co najważniejsze, to ludzie, z którymi pracuję na co dzień. Wspólnie wypracowywane rozwiązania nas łączą i ładują akumulatory.
Marcin Przedstawiciel handlowy ->Regionalny Kierownik Sieci Lokalnych Startując do Wedla na stanowisko przedstawiciela handlowego (na zastępstwo) nie sądziłem, że bez doświadczenia zawodowego mam jakiekolwiek szanse. A jednak! Nauczyłem się tu wszystkiego – realizując projekty samodzielnie, ale też pod dobrą opieką mentorów. Jestem tak związany z tą marką, że robiąc prywatnie zakupy najpierw odwiedzam w sklepie sekcję słodyczy :) - sprawdzam, czy produkty Wedla są należycie wyeksponowane oraz… co robi konkurencja. Największą frajdę sprawia mi nieustanny ruch i wspólne wymyślanie nowych rzeczy – nasza kreatywność nie zna granic!
Maryla Stażysta hr -> Asystent hr ->Specjalista rozwoju organizacji -> Partner Biznesowy HR Kiedy tuż po powrocie z rocznego urlopu dziekańskiego w Anglii, odebrałam telefon z Wedla w sprawie stażu, pomyślałam, że to musi być jakiś znak. W końcu mój dziadek prawie całe swoje życie tam pracował i miał nawet okazję osobiście poznać Jana Wedla, który słynął m.in. z dbałości o swoich pracowników. Wszystko ułożyło się idealnie – staż w dziale personalnym, rodzinna tradycja i magiczny Wedel. Potem było już tylko lepiej, bo każdy dzień pracy w Wedlu to spotkanie z fantastycznymi, pozytywnymi ludźmi, nowe wyzwania i szansa na nauczenie się, doświadczenie czegoś nowego. I jeszcze ogromna satysfakcja, bo Wedel zaraża ludzi energią i odwagą, by sięgać po więcej i robić, to co jeszcze wczoraj wydawało się niemożliwe.
Emilia Koordynator rozwoju pracowników -> Specjalista HR -> Kierownik komunikacji -> Kierownik rozwoju pracowników -> Kierownik Personalny Biorąc udział w sesji zdjęciowej nie spodziewałam się, że zagoszczę tutaj! Potrzebowałam zdjęcia do katalogu Grasz o Staż, by przyszli Stażyści mogli poznać swojego opiekuna Tymczasem projektanci wkomponowali mnie tu pięknie. Zatem oto moja historia:

Na rozmowie rekrutacyjnej kilkanaście lat temu wyznałam Prezesowi: „Nie chcę być Pana asystentką. Chcę pracować w HR.” Ryzyk-fizyk, no i pracuję. Po drodze cała masa rozwojowych wyzwań, tempa, płaczu i zgrzytania zębów, adrenaliny, światła w tunelu i endorfin sukcesu. Feeria barw, czyli życie. Po prostu Wedel.
Marcin Administrator Floty -> Specjalista administracji -> Kierownik floty -> Kierownik Floty i Administracji Od początku pracy tutaj, czyli od 1998 roku, każdego dnia potwierdza się prawda, że Wedel to Ludzie, w dodatku ambitni. To oni budują wartość firmy, także poprzez pracę nad autorskimi projektami. Nieustająco korzystam z tej możliwości wymyślania i wdrażania własnych pomysłów :)
Dołącz do nas Jesteśmy częścią japońskiej Grupy LOTTE - międzynarodowego koncernu działającego m.in. w sektorze spożywczym, handlu, chemicznym, na rynku budowlanym i finansowym. Aktualne oferty pracy Staże w Wedlu
Dlaczego Wedel?
Ważne, abyś miał tego świadomość. Interesuje nas Twoja motywacja do pracy. Do współpracy zapraszamy ludzi, którzy chcą wywierać wpływ na rzeczywistość i poszukują zawodowej satysfakcji. Prawdziwy biznes jest pasjonujący i wymagający.
Dla endorfin sukcesu… warto!
Podejmij wyzwanie i odpowiedz na ogłoszenie rekrutacyjne bądź pozostań z nami w kontakcie Aplikuj
U nas od razu pracujesz
  • Zawieramy z Tobą umowę o pracę
  • Otrzymujesz wynagrodzenie + premię
  • Masz prywatną opiekę medyczną
  • Jesteś ubezpieczony na życie
  • Otrzymujesz dofinansowanie aktywności sportowych
  • Uczestniczysz w szkoleniach
Rekrutujemy raz do roku poprzez Grasz o Staż Będziemy wdzięczni, jeśli dodatkowo zostawisz do siebie kontakt Zarejestruj się
Umożliwiamy zdobycie realnych umiejętności, bo powierzamy Ci odpowiedzialne zadania, a staż rozpoczynasz od prawdziwego życia w terenie. W okresie wakacji aktywnie wspierasz sprzedaż, dzięki czemu uczysz się tworzenia biznesowych relacji, negocjacji, perswazji, przedsiębiorczości i… jazdy samochodem. Zanim zaczniesz pracę w terenie, zapewnimy Ci warsztat bezpiecznej jazdy, technik sprzedaży, zasad merchandisingu, użytkowania tableta do obsługi procesu sprzedaży, własny telefon i zapas osobistych wizytówek :) Po powrocie z terenu realizujesz zadania na samodzielnym stanowisku w jednym z obszarów: marketing, trademarketing, finanse, HR.